Курси для дорослих і підлітків

У клубі "Емоція" розроблені спеціальні програми для підлітків, які хочуть отримати нові навички для розвитку своїх талантів і професійних якостей, й для дорослих, які ніколи не стоять на місці та готові підкорювати нові вершини.

З нашими педагогами ви можете отримати більше яскравих емоцій від вивчення іноземної мови, вдосконалення навичок переговорів і ораторського мистецтва. Обирайте напрямок і ми допоможемо вам реалізуватися в ньому на 100%!

Що ми можемо вам запропонувати?

Приходячи до нас, ви отримаєте безмежний доступ до нових знань, а також зможете вдосталь попрактикуватися під керівництвом досвідчених педагогів.

Ми раді вітати на своїх заняттях учнів різного віку та рівня підготовки. Якщо ви тільки починаєте вивчати англійську, будьте впевнені, ми запропонуємо вам підходящу групу, в якій ви будете почувати себе комфортно та зможете отримати максимальний результат.

Хочете осягнути ази ораторського мистецтва, але не знаєте з чого почати? Ласкаво просимо до нас! Ми навчимо вас не боятися публічних виступів, управляти своїм голосом, і, звичайно ж, висловлювати свої думки так, щоб вони були цікаві та зрозумілі оточуючим.

Для тих, хто часто стикається з необхідністю проводити переговори, але відчуває, що йому є чого навчатися, ми розробили особливу методику. Займаючись з нашим тренером, ви зможете опанувати перевірені технології, а також дізнаєтеся, як вийти переможцем з будь-якої ситуації, використовуючи набуті навички.

Безумовно, ви можете не зупинятися на одному курсі, а записатися на кілька. Комплексне навчання дозволить вам досягти поставлених цілей ще швидше. Погодьтеся, тим, хто безперервно удосконалюється в ораторському мистецтві, куди простіше вести складні переговори з вигодою для себе!

У клубі "Емоція" ви не залишитеся наодинці з теорією. Практика, а також опрацювання своїх і чужих помилок, вміння досягати результату — ось що ви отримуєте, записуючись на наші курси особистісного росту.

Іспити на відмінно!

Школярі, які мають складати іспити, можуть розраховувати на допомогу наших викладачів. Ми допомагаємо "підтягнутися" з усіх дисциплін.

У нашому клубі створено всі умови для того, щоб заняття проходили максимально ефективно. Саме тому ми пропонуємо не тільки кращих педагогів, а й можливість комфортного навчання, в тому числі в малих групах (до 3-х чоловік).

Вивчення іноземних мов

Ми пропонуємо: курси ділового (бізнес) мови, загальний курс, розмовний клуб, інтенсивний курс, група вихідного дня.

  • Курси вивчення англійської, німецької, іспанської, польської, французької та китайської мов в Києві.
  • Виcокій професіоналізм у підході до навчання.
  • Навчання, яке проходить в мінігрупах (до 3-х чоловік), групах (від 4-х чоловік) або індивідуально.
  • Широкий вибір курсів і мов для всіх вікових груп.

Детальніше


Ораторське мистецтво

Курси ораторського мистецтва - дадуть вам надійну модель для підготовки і надання ефективних презентацій.

Детальніше


Школа успішних переговорів

У школі успішних переговорів крім технологій, які в принципі можна прочитати в книгах, ти отримуєш практику, а разом з нею впевненість в собі, погляд на свою поведінку з боку, а це взагалі ні з чим незрівнянна цінність. Рекомендуємо всім вчитися вести переговори і практикуватися вести переговори, вони важливі не тільки в бізнесі, але і в особистому житті. 

Детальніше


Підготовка до ЗНО та ДПА

Курс для підлітків, які хочуть здати шкільні або вступні іспити на відмінно. Ми допоможемо Вашій дитині підготуватися до здачі ЗНО.

Детальніше


За більш докладною інформацією, або для запису на курси, звертайтеся за телефонами:

+38 (050) 57-424-57, (Харьківське шосе, 19а)