Ораторське мистецтво

Курси ораторського мистецтва - дадуть вам надійну модель для підготовки і надання ефективних презентацій. У бізнесі, в школі і в громадському житті нас часто закликають «зробити кілька коментарів». Часто люди, яких просять щось прокоментувати, ніяковіють. Вони можуть не знати, про що говорити, або плутатися - просто збиваючи з пантелику слухача.

Наші уроки призначені для того, щоб допомогти вам сяяти, коли інші падають. Ми навчимо, як організувати переговори чітко, провести їх незабутньо і впевнено закінчити їх.

До кінця курсу ви зможете значно зменшити свій страх перед публічними виступами, використовувати репетиційні методи для розвитку сильного, енергійного голосу і виступи з динамічними рухами і жестами. Мовна модель, яку ми будемо практикувати, корисна для брифінгів, переговорів, інтерв'ю, і навіть як структура для часових презентацій. Якщо ви новачок, цей курс допоможе вам швидко освоїти основи мови. Якщо ви досвідчений оратор, цей курс допоможе вам краще зрозуміти публічні виступи і підштовхнути вас до наступного рівня.

 

За більш детальною інформацією звертайтесь за телефонами:

+38 (050) 57-424-57, (Харківське шосе, 19а)