Заняття

Хочете, щоб ваша дитина пізнавала світ і творчо розвивалася? Ласкаво просимо в дитячий клуб "Емоція"!

Наш центр раннього розвитку пропону величезний вибір гуртків, які зроблять життя дитини більш насиченим, різноманітним і цікавим. Заняття проводяться в ігровій формі, а отже нові знання будуть засвоюватися легко та просто —  ніякої нудьги та рутини!

У клубі "Емоція" працюють справжні професіонали своєї справи. Наші педагоги знають, як знайти індивідуальний підхід до кожного малюка, як захопити та зацікавити його.

Вже з першого дня занять дитина отримає незабутній заряд емоцій, який допоможе  їй отримувати задоволення від кожної хвилини перебування в нашому клубі. Навчальна програма вибудовується так, щоб наші маленькі учні змогли розкрити в собі потенціал в самому юному віці.

Особливий підхід до дітей

З нашими педагогами діти не тільки дізнаються багато нового та отримають корисні практичні навички. Наша школа раннього розвитку в Києві охоплює відразу кілька напрямків, які допоможуть дитині розвиватися щодня, отримувати нові знання та вміння.

Так, на наших заняттях діти вчаться мислити нестандартно, тренують різні види пам'яті, розвивають дрібну моторику, артикуляцію, асоціативне мислення та логіку. Крім того, завдяки нашій програмі дитина вчиться досягати поставлених цілей, розуміти, що потрібно зробити, щоб отримати результат. У майбутньому, коли малюк піде в школу, ці навички допоможуть йому швидше засвоювати матеріал і вирішувати навіть найскладніші завдання, використовуючи нестандартні підходи.

Ми впевнені, що всебічний розвиток допоможе малюкам вирости креативними, повними ідей та амбіцій. Відвідуючи наші гуртки для дітей в Києві, ваша дитина отримає максимум задоволення навіть від самих звичних забав.

Спів, малювання, гри, вивчення англійської —  все це зробить кожен день малюка насиченим і цікавим, а головне —  більш пізнавальним.

До речі, в клубі "Емоція" особлива увага приділяється мовній практиці. Ми знаємо, як допомогти вашій дитині швидше зануритися в дивовижний світ англійської мови. Ігрова форма навчання зробить заняття легкими, цікавими та, звичайно ж, більш ефективними!

Підготовка до школи в Києві

З кожним роком шкільна програма стає складніше та дітям, які не були підготовлені до першого класу, не так вже просто впоратися з нею з перших уроків. Ми стежимо за розвитком сучасних тенденцій та коригуємо наш курс для дошкільнят відповідно до них.

Завдяки всебічному охопленню, індивідуальному підходу та доступній подачі інформації ваша дитина отримає всі необхідні знання до вступу в перший клас.

Ласкаво просимо до центру розвитку дитини в Києві "Емоція"!

В нашому дитячому клубі проводяться наступні заняття для дітей:

Гуртки для дошкільників:

 

Ранковий садочок

 

У оточенні наших корекційних педагогів, ваша дитина відвідає заняття з розвитку мовлення , логіки, читання відповідно віку дитини.А також активні та інтерактиві ігри, квести, лабіринти, лікувальна гімнастика, пластика, мистецтво ( ліплення, малювання, квілінг, аплікація....)

Набираємо групу діток з особливими потребами.

Давайте змiнимо свiт на кращий!

Садок працює кожен день з 9-00 до 13-00.

 

 

Курс раннього розвитку

Ознайомлення з навколишнім світом, пальчикові ігри, творчі завдання. Чергування активної та інтерактивної діяльності. Досвід розвитку і навчання в колективі однолітків разом з батьками!

Вік: З 2-х років.

Тривалість заняття: 40 хв. 2 рази на тиждень.

 

 

Курс живої англійської мови в ігровій формі

Насичений віршами, піснями, скоромовками, казками, діалогами на різні лексичні теми. Веселі мовні ігри та змагання, що викликають інтерес до предмету.

Вік: З 3-х років.

Тривалість заняття: 50 хв. 2 рази на тиждень.

 

 

 

 

Курс підготовки майбутнього школяра (НУШ)

Складається з математично-інтелектуального блоку (цифри, множини,графіка, геометрія, завдання на тренування логіки, пам'яті,реакції, уваги, орієнтації в просторі) та мовно-розвивальному (артикуляційні розминки, скоромовки, чистомовки, читання, грамота, розвиток мовлення, навколишнє середовище, завдання на відчуття мови, запам'ятовування, складні випадки читання). Формування здібностей до навчання, нових підходів до сприйняття інформацї.

Вік: З 3-х років.

Тривалість заняття: 50 хв. 2 рази на тиждень

 

ПІДГОТОВКА ДО ШКОЛИ + АНГЛІЙСЬКА(БЛОК)

Тривалість заняття: 50+50 хв. 2 рази на тиждень

 

 

Творча майстерня

Включає валяння шерстю, малювання, аплікацію, торцювання, ліплення, вишивання, квілінг тощо. Покращує дрібну моторику, сприяє психічному розвантаженню, гармонізації, розвитку творчих здібностей.

Вік: З 3-х років.

Тривалість заняття: 50 хв. 1-2 рази на тиждень

 

Майстер- класи з рукоділля

Тут Ви зможете порадувати своїх дітлахів різного віку цікавими заняттями, пізнати щось нове і зробити корисні та незвичайні речі власноруч. Найкращі майстри для всіх бажаючих. 

Вік: З 3-х років і старше

Тривалість заняття: 50 хв. 1-2 рази на тиждень

 

 

 

Гуртки для школярів:

 

Комплексний курс англійської мови

Включає живе спілкування, спілкування з носіями, формування англійського способу мислення, постанову вимови, вивчення грамоти й правопису

Тривалість заняття: 50 хв. 2 рази на тиждень

 

Розмовний англійський

 

Курси вокалу

Вивчення правил правильного дихання, артикуляції, звуко вої подачі, інтонації. Навчання вокальній майстерності і створенню образу виконуваних творів. Розвиток музичного вокального слуху, творчих здібностей, вдосконалення індивідуальних особливостей. Виховання музичного смаку. Робота з мікрофоном.

Тривалість заняття: 50 хв. 1- рази на тиждень

 

 

Курс театральної майстерності

Оволодіння навичками сценічної мови, пластики, зняття м'язових та психологічних зажимів, страху перед камерою. Тренування пам'яті мнемотехнікою, розвиток фантазії, уяви, імпровізації, комунікації. Формування лідерських та ораторських здібностей. Показ етюдів, взаємодія з партнерами, ознайомлення із законами сценічного простору.

Тривалість заняття: 50 хв. 1раз на тиждень

 

 

Курси живопису

Робота в групі спрямована на розвиток фантазії, образного мислення та виховання смаку. Ваша дитина познайомиться з основами композиції та кольорознавства, навчиться правильно змішувати фарби і працювати з тоном. Освоїть різні техніки і художні матеріали, такі як: гуаш, акварель, суха і воскова пастель, темпера і ін. Важливим етапом навчання є перехід на роботу "з натури", перехід від плоскостно-декоративного до просторового мислення.

Тривалість заняття: 50 хв. 1-2 рази на тиждень

 

 

 

За більш докладною інформацією, або для запису на кружки:

                           +38(050)57-424-57, +38 (099) 115-01-01, +38 (096) 803-01-01, +38 (093) 791-83-11(viber)

                                                                              Московська 39а оф.1                       

 

Немає таких батьків, які б не хотіли, щоб їхні діти були розумними, кмітливими і всебічно розвиненими. 

Наш досвід і професіоналізм допоможуть розкрити та розвинути таланти вашої дитини, розширити горизонти її можливостей. А це:

  • успішне навчання в школі;
  • вивчення іноземних мов на більш глибокому рівні;
  • підготовка до участі у різноманітних вокальних та театральних конкурсах, виставок по живопису.
  • підготовка дітей до вступу в учбові заклади, школи мистецтв.